terleme, yorgunluk

zaman zaman bır yorgunluk ve halsızlık oluyor bende.agzımın ıcınde bır acılık ve tuzluluk hıssı bogazımda bır yanma var. ensemde baslayan kalcaya kadar vucudun on ve arkası olmak kaydıyla asırı bır terleme mevcut.yururken ozellıkle hafıf bır yokusta vede calısırken cok terlıyorum.aynı sekılde ayaklarımda cok buyuk bır ter akıntısı var.sureklı bacaklarımda agrılarım var.genellıkle kaval kemıgı bolgelerınde agrılar cok.

cevap:

su kaybına bağlı halsizlik ve ağrılar olabilir. Bol su ve meyve tüketmenizi öneririm. Terleme için bir dahiliye polikliniğine başvurmalısınız. Terleme nedeninin ortaya konması için bir kaç tetkik gerekli olacaktır. Tetkik neticesine göre “neden” ortaya konursa tedavi  de ona göre planlanır…

Yayım tarihi
Genel olarak sınıflandırılmış ile etiketlenmiş

saglikdanisma tarafından

Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.