Sağlık Yöneticileri Zirvesi 2010 hızla yaklaşıyor

16 – 17 Ocak 2010 tarihinde, Grand Cevahir Otel’de gerçekleşecek olan “Sağlık Yöneticileri Zirvesi – 2010” sektör konularının değerlendirildiği zengin içerikli oturumlar, paneller, Türkiye’de ilk defa uygulanacak olan “Dijital Hastane” konsepti ve bir çok yenilik ile yaklaşıyor.

İlki 17 Ocak 2009 tarihinde gerçekleştirilen Sağlık Yöneticileri Zirvesi, uluslararası niteliğe kavuşuyor. Alanında uzman konuklar, ülkemizde meslektaşlarıyla bilgi alış-verişinde bulunacak, tecrübelerini paylaşacaklar.

Sektöre yeni bir bakış açısı getiren Sağlık Yöneticileri Zirvesi bu yıl Sağlık Bakanlığının katkıları ile yapılacaktır. Zirveye Türkiye’nin her yerinden İl Sağlık Müdürlükleri, Şube Müdürlükleri, Grup Başkanları, Kamu ve öze sağlık sektörü Hastane Yöneticileri, Yönetim kurulu başkanlarını, CEO’ları, Direktörleri, Genel müdürleri, Başhekimleri ve yardımcılarını, Hastane müdürleri ve yardımcılarını, Başhemşireler ve yardımcılarını, Bilgi Teknolojileri – İletişim ve Halkla ilişkiler – Satın alma – Kalite departmanları yöneticilerini ve Akademisyenlerin katılımı beklenmektedir.

Sağlık Yöneticileri Zirvesi, bu yıl bir ilki gerçekleştiriyor. Sağlık Bilişimcileri Açılım Platformu (SABİYAP) ve sağlık sektörüne hizmet veren özel kuruluşların katkılarıyla Türkiyede ilk defa Dijital Hastane Konsepti kurulacaktır. Ziyaretçilerin sistemin süreçlerini, kullanımını uygulamalı olarak tanıma şansı bulacağınız Dijital Hastane Konsept alanını 16-17 Ocak 2009 tarihlerinde 2 gün süreyle ziyaret edebilirsiniz.

Toplamda 3 salonda birden, gün boyu sürecek olan “Mesleki Oturumlar” sayesinde sektörün önemli problemlerine çözüm önerileri tartışılacak ve sektöre sinerji kazandırılacak. Sağlık bilişimi, sağlıkta eğitim, sağlıkta kalite, sağlık bileşenleri gibi bir çok önemli konuda, bir çok önemli uzman, katılımcılara sunumlarını yapacak.

saglikaktuel.com

Deklere edilmiş olan 16 – 17 Ocak 2010 tarihi, Sağlık Bakanlığı’nın Müfredat Toplantıları ile aynı zamana denk geldiğinden, Danışma ve Düzenleme Kurulu tarafından Sağlık Yöneticileri Zirvesi 30-31 Ocak 2010 tarihine tehir edilmiştir.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.