peniste yaralar, cevap

üç yıl önce penisimin baş ağrısız akıntısız leblebi çapı kadar bir yara çıktı üstü sürekli kabuk bağlayıp açılıyordu.ilk zamanlar çok utandığım için teramcn,ultralan gibi kremler kullandım işe yaramadı soora doktora gittim kortizon verdi geçti.fakat bundan 3 ay soora deride  önce iğne batmasıyla başlayıp yanma ile devam eden minik minik kırmızı kapalı yaralar çıktı.daha önce hiç cinsel deneyimim olmadı. yine doktora gittim doktor stres dedi cinsel deneyim yaşamamaktan dedi. daha sonra bu olaya 6 ayda bir falan tekrar etti askere gittiğimde hiç oluşmadı döndüğümde tekrar başladı.hsv testi yapıldı IGG 0.1 çıktı referans değer 0-0.8 arasıydı.kan testi kesin sonuç verir dimi gerçekten doktorlar bi çözüm bulamıo zonadır dediler. oda sürekli tekrar etmezmiş.hsv de cinsel ilişki olmadan geçmezmiş..napıcam ben kasığıma ve kalçamda ağrı oluşmaya başladı.

cevap:

uygulanan test kesinlikle enfeksiyon kaynaklı bir durum olmadığını gösterene gayet net bir testtir. Durumunuzla ilgili fazla hassasiyet göstermemelisiniz. Zamanla bazı durumlarda cinsel organlar üzerinde bir çok lezyon tespit edebilirsiniz… Bu durum içinizde şüphe oluşturmamalı. Gelip geçici yaraların ciddiyeti konusunda hassas olmayın. Bu durumu yaşayan sadece erkekler değil, kadınlar da vardır. Sitemizi azıcık karıştırırsanız bu tür soruların çok sık sorulduğunu farkedersiniz.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.