öksürük ve balgam, cevap

nisan ayında öksürük ve balgamla basladı.daha sonra ise öksürük giderek azaldı ama balgam beyaz ve köpüklü oldu ve su anda kırmızı lekeler görüyorum üstünde.bu hastalık varken nefes alırken göğsüm ağrıo ve bu bazen sırtıma vuruyor…bu aralarda baş ağrım oluyor ve onun yanında yüzümde yanagım,gözüm de agrıyor doktor sinüzit dedi ilaclarımı kullandım ama fayda etmedi.balgam öksürük ve gögüs agrısı içinde en az 10 doktor gezdim ama hiçbiri fayda etmedi.yardımcı olursanız sevinirim cünkü 3 ay oldu gecmio kafayı yemek üzereyim?

cevap:

gittiğiniz doktorların neden şüphelendikleri ve hangi tetkikleri yaptığı, tetkik sonuçları ve önerdikleri ilaçları, bunlardan hangileini kullanıp kullanmadığınızı iletirseniz daha fazla yardımcı olabiliriz…

şu haliyle anlattığınız şikayetler “sinüzit” belirtileridir. Sinüzit uygun tedavi ile düzelebilecek bir hastalıktır.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.