mide bulantısı baş dönmesi

merhabalar 19yaşındayım bayanım son bi iki haftadır çok azda acıksam midem aşırı bulanıyor başım dönüyor gözümün önü kararıyor ayakta duramayacak hale geliyorum önceden acıktığımda sadece midem bulanır ve vücudum titrerdi şimdi bu sorunlarda baş gösterdi ayrıca gün içinde sürekli bi mide bulantısı yaşıyorum

cevap:

mide bulantınız gastrit nedeniyle olabilir. Baş dönmeleri vücud direnci ve ya şekerinizin düşmesi sonucu olabilir. Ayrıntılı hikayeniz ve detaylı fizik muayeneniz şart. sorununuzun basit bir iki ilaçla tedavisinin mümkün olduğunu düşünüyorum ancak sorunun kaynağına inebilmek için mutlaka doktorunuza danışmalısınız.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.