meninin kanlı gelmesi

Ben 23 yaşındayım. Şimdiye kadar hiç olmamasına rağmen son 2 defadır meniden kan geliyor. tamamı değil ama büyük bir kısmı kanlı oluyor. Doktor enfeksiyon dedi ama farklı nedenleri de olabilir mi? Başka hastalıklara da neden olabilir mi?

cevap:

enfeksiyon olabilir ancak meninin sık boşalmaya bağlı kanlı gelmesi normal bir durumdur.

Doktorunuzun verdiği tedaviye uyun. Tedaviye rağmen düzelmeyen bir durum olduğu takdirde mutlaka tedaviyi öneren doktoru bu konuda bildirin. Meni ile kanın beraber görüldüğü durumda ilk aklımıza gelen enfeksiyondur.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.