kemik bozukluğu, cevap

popo kısmının üst başlangıc tarafında yani büyük abdestin üst kısmında bulunan kemikte bir bozukluk var önceleri bu zarar vermıyordu fakat şimdi o kısımda kırışma ve kızarmalar oluşmaya başladı bu beni rahatsız edıyor ne yapmam gerekiyor?

cevap:

Bu sorununuzla ilgili bir plastik cerrahi uzmanına müracaat etmelisiniz. Eğer bulunduğunuz bölgede plastik cerrahi uzmanı yoksa ortopedi veya genel cerrahi sıkıntınızı çözmek için yardımcı olacaklardır.

saglikdanisma tarafından

Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.