kalp ağrısı, cevap

yaşım 21 yaklaşık 7 ay önce kalbimde başlayan kısa süreli ağrılar nedeni ile doktora gittim .. bir teste tabi tutudum ve kalp kapakçığımda çökme olduğunu öğrendim..normal şartlarda bunun ağrı yapmaması gerektiğini fakat bazen bazı hastalarda böle durumlara rastlanıldığını söledi ve düzenli olarak kullnamam şartıyla ilaç verdi.. ilacı ilk 3 ay kullandım daha sonra ilaç tedavisine son verildi şuan hala küçük şiddette ağrılar devam etmekte bunun ileride bana sorun açıp açmıcağı konusunda yardımcı olursanız sevinirm…

cevap:

sıkıntınızın tam tanısını bilemiyorum ancak doktorunuz ilaç kullanmayı kestiyse ilerde sorun olacağını düşünmüyorum. Ağrılarınızın devamı halinde doktorunuza yeniden başvurmalısınız.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.