kalça ve kasık ağrısı, cevap

3 yıl önce bir doğum yaptım. doğum yaptığımdan bu yana sol kalça kemiği ve kasık ağrısı çekiyorum. bu ağrı özellikle ağır kaldırdığımda ortaya çıkan bir ağrı. kalçamın sol tarafındaki kemik ve kasık aynı anda ağrımaya başlıyor.  oturunca geçiyor, ama ayağa kalkınca dayanılmaz bir ağrı oluyor, öne doğru eğilerek yürüyorum. gittiğim doktorlar teşhis koyamadı hastalığım ne olabilir?

cevap:

hangi doktorlara gittiniz ve hangi tetkikler yapıldı. Önerilen bir ilaç var mı? Bu ğrılarınız ne kadar süredir sizi rahatsız ediyor?

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.