halsizlik

25 yaşındayım son bir haftadır aşırı halsizim neredeyse bayılıcak gibi oluyorum ara ara başımda şiddetli agrılar oluyor bugun bunum kanadı biraz çocuk tedavisi görüyorum halsizligimi acaba hamilemiyim diye yordum test yaptım negatif çıktı hem adette oldum folbiol ve progestan adlı ilaçları kullanıyorum bunların yan etkileri olabilirmi acaba?

cevap:

adet gördüyseniz kesinlikle hamile değilsiniz… Belirttiğiniz ilaçların yan etki olarak halsizlik yapmaları çok ender görülür. Durumunuz eğer soğuk algınlığı yada başka bir enfeksiyon kaynaklı değilse “anksiyete/huzursuzluk” sendromuna bağlı gelişmiş olabilir. Bunun için psikiyatri kliniklerinden profesyonel destek alabilirsiniz.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.