halsizlik, cevap

20 yasındayı asırı zayıfım baş dönmelerim oluyo  kansızım doktora gıttıgımde kan yapıcı ılaclar verıyolar ancak bı kacgundur asırı terleme gözlerde şişme ve morarma meydana gelıyor?

cevap:

sizde genel durum bozukluğu söz konusu olabilir. Öncelikle doktorunuzun verdiği tedaviyi kullanmaya devam edin, gözlerinizdeki şişme ve morarma uykusuzluğa veya ateşe bağlı olabilir. Aşırı terleme de ateşle ilgili bir durum olabilir. Sıkıntılarınızın devam etmesi halinde doktorunuza yeniden başvurmanızı öneririm.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

2 yorum

  1. merhaba bende 20 yaşındayım hiç doktora gitmedim ama belim ve ayaklarım ağrıyor boğazımda şişme hissi var ve gözlerim şiş gibi bana yardımcı olabilirmisiniz?Şu anda doktora gitmek gibi bir lüxüm yok yurtdışındayım yardımlarınız için teşekkür ederim iyi çalışmalar

    • yurtdışında da olsanız doktora gitmek bir lüks olmamalı. Bu site kullanıcılarına tedavisi esnasında karşılaştıkların sorunlara çözüm aramak için vardır. Sanal ortamda teşhis koyamayız, ilaç öneremeyiz. En güzeli fiziki muayene neticesinde önerilen tedaviyi uygulamaktır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.