geçmeyen baş ağrısı

esimin yasadigi bi sters sonrasinda 3 gündür kendisi ilac almasina (minoset plus kullaniyor) karsin basinin sag arka tarafinda bir agri var. kendisinin daha önce migren gibi bir hastaligi mevcut degil kusma yada mide bulantisi gibi de rahatsizligi bulunmuyor. sadece bazen serum gibi bi koku aliyorum sanki diyor. gözlerinde herhangi bi kanlanma yada bulanik görmede yok.

cevap:

Tek taraflı baş ağrıları altında bazı nedenlerin araştırılması gerekir. Verdiğiniz bilgiler sonucu durumun migren kaynaklı olmadığı düşünülür ancak net br yanıt için mutlaka doktor kontrolü şarttır.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.