erken regl, cevap

şimdiye kadar hep düzenli regl oldum. fakat bu ay 24.06 tarihinde regl oldum ardından 11.07 tarihinde tekrar regl oldum. bu bir hastalık belirtisimi. evliyim hamilelik belirtisi olabilir mi?

cevap:

adet kanaması bir hamilelik belirtisi değildir… Aksine hamile kalamayan bayanların karşılaştığı bir durumdur… Beklenen adet tarihinden daha önce adet görmüş olmanız belki bir adet düzensziliği olabilir…

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.