cinsel isteksizlik, cevap

Dün erkek arkadaşım ilişkiye girmek istedi. önceden de birkaç defa yaptığımız birşey idi. fakat ben cok isteksizdim bu yüzden başarılı olamadık kaç defa denemiş olsak bile . olanlardan sonra hiçbir şeyi yansıtmamaya çabalasada ben anladm tavırlarından bir değişiklik oldugunu. sizce neden uzaklaşmışdır ? sabır mı ediyor yoksa aksine bir daha denemek istemeyecek mi?

cevap:

erkek arkadaşınız cinsel ilişkide bulunamadığı için alınganlık göstermiş olabilir. Bir daha beraber olmanız konusu tamamnen sizin aranızdaki iletişimle alakalıdır. Eğer siz de isterseniz arkadaşınızın “hayır” demeyecektir…

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.