cinsel, cevap

48 yaşındayım. Eşimi çok seviyorum. Ancak cinsel gücümün azaldığını hissediyorum. Eşimi cinsel olarak daha mutlu etmek için cinselliği artırıcı bir ilaç kullanıyorum. adını vermek burada doğru olur mu bilmiyorum ama…

V-Pills denilen bir hap. öğrenmek istediğim, pek ilaç kullanan biri değilimdir. bu ilaç için hiç bir yan etkisi yok diyorlar. Ben bir de size danışayım istedim. Bu ilaç acaba sağlığıma zarar verir mi? Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

cevap:

İlaç hakkında net bir bilgim yok. Faydalı olduğu ilaç için hazırlanmış sitelerde mevcut. Bu ilacı kullanan bir hastam da olmadı. size bu ilaçla ilgili herhangi bir tecrübemi aktaramayacağım. İlaç besin desteği olarak lanse edilmektedir. Dolayısıyla cinsel gücü arttırmak amaçlı herhangi bir doktor tarafından önerilemez. Ancak sizden ricam ilacı kullanmaya karar verirseniz, etkisiyle ilgili tecrübelerinizi burdan paylaşmanız. Bu sayede bu ilacı kulananlar ve kullanacak olanlar için bir bilgi alışverişi başlatmış oluruz.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.