cevap:

arazide çalışıyorum ..soğukdan dolayı bır ıkı gundur ateşim ve titremem var ama sorun bu değil arka bölgemden kan gelmeye basladı .. tedirgin oldum soguk algınlıgı yapabilir mi boyle bır seyi yok sa baska bır hastalıkmıdır?

cevap:

Soğuk algınlığı böyle bir şikayete neden olmaz. Muhtemel neden o bölgedeki tahrişten kaynaklanıyordur. bir genel cerrahi uzmanı tarafından değerlendirilmeniz uygun olur.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.