cevap: yumurtalık kist ameliyatı

yumurtalıklarından biri ameliyat ile alınmış bir kadın, ameliyat sonrası ilk cinsel ilişkiye kaç hafta sonra girebilir,ilişkiye girmeden kadının el ile orgazm olmasında bir sakınca varmıdır?

cevap:

ameliyattan hemen sonra ilişkiye girmesi söz konusu değil. Bu tamamen hastaya bağlı bir süreçtir. hasta kendini fiziki ve psikolojik olarak rahat ve iyi hissettiği herhangi bir zaman ilişkiye girebilir.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.