cevap: vücutta biriken gaz

sıklıkla başıma gelen bir sorun gaz sancıları.Mideme oturuyor ve şiddetli sancı şeklinde iki büklüm oluyorum. Midemde sertlik oluşuyor. Hiçbir şey bu sancıyı geçirmiyor ve agrımaya başlayınca gun boyu devam edıyor.  Ben bu sancıya neyın sebep oldugunu ve nasıl sancılarımdan kurtulacagımı sormak istiyorum.

cevap:

mide ile ilgili bir problem olabilir. gastrit başlangıcı veya ileri ülserasyon olabilir. safra prbolemlerinden kaynaklanıyor olabilir. Bir doktor kontrolü gerekir. Verilecek tedavi ile 1 ay gibi bir sürede sağlığınıza kavuşabileceğinizi düşünüyorum.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.