cevap: vücut gelişim bozukluğu

27 Yaşındayım. Boyum 164 cm Kilom 53. 9-10 Yaşlarındayken çevremden cinsel anlamda olumsuz etkilendiğim için o yaşlarda masturbasyon yapmaya başladım. meni gelmemesine rağmen orgazm oluyordum. halada bu durumdan kurtulabilmiş değilim. Hergün masturbasyon yapıyorum. bazen günde 5-6 defa orgazm olabiliyorum. Birçok obje bana cinselliği çağrıştırabiliyor. Bu yüzden vücudum normal gelişmedi ve küçük kaldım. Akraba çevremde dahi benden kısa ve cılız bir insan yok. Herhangi bir ırsiyet söz konusu değil gelişim konusunda.Bu yüzden bu güne kadar hiçbir bayan benimle ilgilenmedi. Zaten tuhaf bir görüntüm olduğnu bende kabul ediyorum artık. Birkaç defa cinsel deneyim yaşadım ama penisim küçük olduğu için başarısız oldum. Tüm bu nedenlerden dolayı psikolojik olarakta çok rahatsızım. Vücudumun gelişmesi (boy -kilo -kemik iriliği -cinsel organ büyüklüğü) ve psikolojik olarak cinsel isteklerimin azaltılması konusunda yapılacak birşey varmı? Herhangi bir tedavi uygulanabilir mi?

cevap:

cinsel gelişiminizle ilgili bir problem olduğunu düşünüyorsanız size en iyi yardımcı olacak bölüm Endokrinoloji’dir. Genelde üniversite hastanelerinde bulunan bu bölüme başvurarak anlattığınız konularda yardım alabilirsiniz.

Bahsettiğiniz sorunlar tamamen çözülebilecek sorunlardır. Bu kadar zaman beklediğiniz için üzülebilirsiniz. 🙂

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.