cevap: vitamin kullanımı

benim size sorum  supradyn ile benexol b12 tabletleri aynı anda kullanmamda herhangi bir sorun olurmu birini sabah birini akşam içsem

cevap:

benexol b12 içeriğinde b kompleks vitaminler içerir. aynı tür vitaminler benexol da da vardır. dolayısıyla ikisini birden kullanmanız durumunda b vitamini yüklenmesi olacaktır. ilaçları tavsiye eden doktorunuza danışarak ihtiyacınız doğrultusunda tedavi düzenlemesi isteyiniz.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.