cevap: vajinal ağrı

vajınamda hastalık oncesı ve sonrası agrı oluyor agrı oncesı sol tarafımda batmalar oluyo daha sonarasında ağrı başlıyor agrı sırasında kalp atması gıbı atma oluyor

cevap:

bahsettiğiniz ağrılar normal adet öncesi ağrılardır. ağrılarınızın şiddeti dayanılmayacak seviyeye ulaşınca doktorunuzun tavsiyesiyle ağrı kesici kullanabilirsiniz. Sol tarafınızdaki batma ve kalp şeklinde atması damarsal bir problem yada enfeksiyon kaynaklı olabilir. Muayene ile değerlendirilmelidir.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.