cevap: tiroid bezi

sakallarım cıkmadığı icin bir hastanenin endokrinoloji bölümüne gittim kan tahlili yaptırdım total testesteron 1.75-7.35 aralıgında 8.36 cıktı ben bir test daha yaptırdım tekrar 8. 30 cıktı şimdi tiroid  ultrasonu istedi doktorum randevu aldım 1 ay sonraya birde size danışmak istedim hormonlar normalse neden olabilir bu arada yaşım 20 bu işin cildiyeyle de bir alakası varmı yaptırmam gereken başka testler varmı?

cevap:

Sebebi henüz araştırılıyor, şu anda net bir şey söylemek ne yazııkki imkansız. Testleriniz neticelendikten sonra sorununuzla ilgili fikir yürütebiliriz. Doktorunuz gerekli olan testleri sizden adım adım isteyecektir.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.