cevap: tansiyon

ben 60 yaşındayım fazla kilom var. lahana maydanoz ve limon suyu içmek istiyorum. tansiyonum normal zamanlarda 11-6  bu karışımları  içersem dahada düşer diye korkuyorum.

cevap:

yaşınız gereği yapamak istediğiniz diyeti doktor kontrolünde yapmanızı tavsiye ederim. sözünü ettiğiniz bitkiler belki kilo için yardımcı olabilir ancak sıvı kaybına da sebep olacaktır. Çok sıkı bir diyete ihtiyaç duyuyorsanız doktorunuza başvurunuz.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.