cevap: sprem gelmiyor, rektal tedavisi

25 yaşındayım şu ana kadar hiç sperm gelmedi. hormon testi yaptırdım normal çıktı. renkli doppler rektal tedavisi önerildi. tedavi süreci, maddi boyutu hakkında bilgilendirirseniz eğer sevinirim ist/maltepede oturmaktayım tadavimi nerde yaptırabilirim?

cevap:

“renkli doppler rektal tedavisi” terimini sanırım yanlış kullanıyorsunuz. renkli dopler bir tedavi yöntemi değil, tanı aracıdır. tedavi için sorununuzun kaynağı tespit edilmiş olması gerekir. dolayısıyla adı konulmuş bir hastalığınız var. bize rahatsızlığınız ile ilgili ne tanısı konulduğunu iletebilirseniz, rahatsızlığınız hakkında ayrıntılı bilgi verebiliriz. Ancak tedaviyi nerde yapacağınıza dair spesifik bir yer öneremeyiz, fiyat veremeyiz.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

2 yorum

  1. hocam hastalık olarak bir tanı konulmadı henüz, doktorum aşama aşama ileryeceğiz ve rektal yaptırmam gerektiğini söyledi henüz yaptırmadım. yumurtalıkları kontrol etti ve sperm olduğunu söyledi. belki damar tıkanıklığı olabilir düşüncesi ile önerdi sanırım bende tam olarak bilmiyorum biraz çekiniyorum bu sorun yaşamımı kıstlamaya başladı bir an önce çözüme ulaşmak istiyorum
    teşekkürler

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.