cevap: sırt çantası

dün çok ağır bir sırt çantası taşıdım ve dün sabahtan beri kalbimin üstnde hatta qöqsmün üstü ile koltuk altımla birleşen yerde bir sancı oluyor kasılma gibi sonra geçiyor. dün akşam fast jelden sürdüm geçirir belki diye ama geçmedi bugün de hala devam ediyor ağrı sizce ne olabilir? önemli bir sey var mıdır?

cevap:

sıkıntınız kas ağrısı gibi duruyor. Ciddi bir problem olduğunu sanmıyorum ama ağrı bir kaç gün belki 1 hafta devam edebilir. Bu süre içinde ağızdan ya da jel şekliyle ağrı kesici ilaçlar kullanabilirsiniz.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.