cevap: saç dökülmesi

7 aylık bebeğim var emziriyorum nerdeyse kel kaldım önlerimde açılma oldu ne yapabilirim birde elimde on…ay vitamin ilacı var kullanabilirmiyim iyi gelirmi?

cevap:

öncelikle tavsiyem saç dökülmelerin neden kaynaklandığını tespit etmelisiniz.  Bunun için bir dermatoloji uzmanına danışmalısınız. Herhangi bir kronik hastalık, vücutta metabolitik nedenleri eledikten sonra ne yapmanız gerektiğine karar vermelisiniz.

Bayanlarda saç dökülmesine neden olan en sık karşılaşılan problemlerin başında kansızlık gelir.

On…ay bir multi vitamin kompleksidir. Vitaminler içinde saç dökülmesine karşı en etkili vitamin türü B vitaminidir. On…ay’de b vitamin kompleksi de bulunur. Mide ile ilgili bir probleminiz yoksa günde bir defa şekliyle kullanabilirsiniz.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.