cevap: kolda ağrı şişlik

ben 42 yaşında bir bayanım 1 ay önce boyun fıtığı teşhisi kondu ve 3 hafta fizik tedavi gördüm ama sağ kolumda dirsek içinde ağrı ve şişlik meydana geldi ağır iş yaptığımda bu daha fazla oluyor bu neyle ilgili olabilir hangi bölüme gitmeliyim?

cevap:

sağ dirseğiinizdeki şişlik ve ağrı boyun fıtığınızla ilgili değildir. Dirseğinizdeki problem için bir ortopedi uzmanına danışınız. Kesin olmamakla beraber belki aldığınız fizik tedavi esnasında dirseğinizdeki bağlara fazla yüklenerek bağların hassaslaşmasına neden olmuş olabilirsiniz…

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.