cevap: kokulu akıntı

34 yaşındayım bekarım ama bakire değilim. bende kokulu bir akıntı mevcut. bu olay yazında olmuştu o zaman tahlillerde iltihabik durum olduğu ortaya çıkmıştı. o zaman koku yoktu. bunun üzerine doktor ornisd forte ve bir adette merhem vermişti. ama şimdi yine nüksetti ve o zaman akıntıda koku yoktu. şimdi rengi koyu ve kokuda mevcut malaesef. kaşıntı yanma ve kızarıklıkta mevcut. doktora gitme durumum olmadığı için sizden ricam bana uygun ilaç ismi vermeniz. biliyorum muayene etmeden olmaz diyeceksiniz ama gerçekten doktora gidecek imkanım yok. bana yardımcı olursanız çok mutlu olacağım.

cevap:

sitemizde ilaç ismi veremiyoruz, tedavi önermiyoruz. Doktorunuz sizi muayene ettikten sonra size uygun olan en iyi ilacı önerecektir.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.