cevap: kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı

kız arkadasımla ilişkiye girdim fakat penisim vajina içine girmeden uc kısmına boşaldım ve kız arkadaşım da akntı gıbı dısarı attı hamıle kalma ıhtımalı var mı?

cevap:

hamile kalma riski var.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

5 yorum

  1. hocam biz kız arkadaşımla arkadan sürtünme yolu ile birlikte olduk ben beline boşaldım fakat hemen kalkıp sildik ve tuvaletını yapıp vajınasını yıkadı acaba ben bosalırken aradan kayıp oraya gitme gıbı bişi olmadı kuruydu çünkü gittiyse bile hamile kalabılme ihtimali varmı hemen tuvaletini yapıp yıkadı orasını

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.