cevap: kaşıntı

kaba et diye tabir edilen kısmın her iki tarafında da zaman zaman kaşınmalar oluyor ve bu da yer yer kabarma ve kanamalara neden oluyor?ne yapmam lazım acaba neden oluyor böyle birşeY?

cevap:

dar giyisiler veya sürekli bir yüzey ile temas bu bölgede kaşıntıya sebeb olabilir. eğer kaşıntınız çok şiddetli ise doktorunuzun önereceği anti alerjik ilaçlar kısmen sıkıntınıza çözüm olacktır. Kabarma ve kanamalar için de doktorunuz steroidli kremler önerecektir.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.