cevap: kas ağrısı

Benim birkac aydir sag kolumun pazu kisminda (kasinda) zorlayinca yani  bir yuk kaldirinca ve uzun sure kolumu yukari kaldirinca hissedilen bir agri var. gecmesini bekledim ama hala gecmedi. Sag kolumun kasini zorlayacak agir birsey kaldirdigimi da hatirlamiyorum. Sizce sorun ne olabilir? Doktora gitmemi gerektiren durum var midir?

cevap:

sıkıntınız herhangi bir nedenden dolayı kaynaklanmış bir kas ağrısına benziyor. Yalnız bu ağrının bu kadar uzun sürmüş olması düşündürücü. Kas kemik sistemi ile ilgili ciddi bir sıkıntınızın bulunup bulunmadığını doktorunuza kontrol ettirmelisiniz.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.