cevap: karıncalanma

sol elimin parmakları ve avuç içi karıncalanıyor ilk defa böyle birşey başıma geldi ters bir harekette yapmadım durduk yerde karıncalanmaya başladı bileğime 2 gün önce çay döktüm o bölge kızardı anestol sürdün bu akşam o yüzden karıncalanma olabilir mi?

cevap:

pozisyonel kaynaklı olabilir. Eğer bir kaç günden uzun sürerse boyun fıtığından şüphelenmeli. Takip edin. Şikayetlerinizin devamı halinde bir fizik tedavi uzmanı veya beyin cerrahisi bölümüne başvurmalısınız.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.