cevap: kardozin ve beloc zok

kardozin ve beloc zok için yan etkilerini öğrenmek istiyorum ve kas gerilmesi yaparmı bunlar yardımcı olursanız sevinirim.

cevap:

kardozin hipertansiyon, başdönmesi, baş ağrısı, bulantı, rinit, yorgunluk, ödem, uyku hali, idrar kaçırma yan etkilerini yapabilir. (prospektüs bilgisidir.)

beloc zok genel olarak bir çok sistem üzerine yan etki yapar. Nadir de olsa kas krampları yapabileceği prospektüsünde bildirilmiştir.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.