cevap: kan

mastürbasyon yaptıktan sonra penisimden 1 damla kan geldi sebebi nedir yaş:15

cevap:

fazla zorlama veya tahriş nedeniyle 1-2 damla kan gelmesi normal. Tekrarlaması veya kanamanın fazla olması durumunda mutlaka doktora başvurmalısınız. aşırı mastürbasyon veya sert hareketler dokunun zedelenmesine neden olabilir.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

26 yorum

  1. bn 19 yaşındaym ve haftada 2 kez erkek arkadsmın yardmıyla mastrbasyon yapıyorum erkek arkadsm uzakta oldyugu için telefonle yapıyoruz 2 ay önce yaptıgımda erkek arkadasım parmagımı koymamı istedi bnde koydm ve orta parmagımı dibine kadar sokabildim bir kaç saat sonra iç çamaşırımda bir damla kanama gördm ve adetime 15 gün vardı 2 gün bu kanamam vajınamda vardı ama akmıydu peçete ile silince görebilyodm kızlık zarıma bişe olmuşmudr lütfen bana yardmcı olun çok korkuyorum lütfen acil cvb yazın

    • tahriş olabilir… Bayan olmanız dolayısıyla kızlık zarı hasarından kaynaklı kanama da düşünülebilir ancak bu olay 2 kez yaşanamaz. Adet tarihi yakınsa erken görülen bir kanama da olabilir. Bunşların net bir cevabı ancak muayene sonrası konabilir. Bir kadın doğum uzmanına başvurabilirsiniz.

  2. bu sorun 1 hafta once basladı yaklasık. kız arkadasım masturbasyon yaptırırken yumurtalıgıma eli carptı ve o an hafif bit yanma hissettim wc de masturbasyon yaptıgımda da kan geldi fazla olmasa da ama bu olaydan 4 gün sonra tekrar masturbasyon yaptıgımda ise yine kan vardı ve biraz daha fazla idi yani idrarımı yaparken kan gelimiyor yanma yok zorlanmıyorum da sorun ne olabilir acaba? teşekkürler

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.