cevap: kalp

elimi sol göğsümün yaklaşık 4 parmak üstüne bastırdığımda bir ağrı meydana geliyor?  uyuşma gibi oluyor, ağrı şuna benziyor saç dipleri ağrısı gibi ?

cevap:

ağrınız kas ağrısına benzer bir ağrı gibi duruyor. Kesin tanı için doktorunuza başvurunuz.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

2 yorum

  1. kalbımde yanma gıbı benzerı bı hıs oluyo yarımsaat de bı 1 saatde bı yada haftada bır belırgınlesıyor. kalbımde bır sorunmu var hastaneye gıtmek ıstıyorum ama ısımden doleyı gıdemıyorum sıze danısmak ıstedım bunun cevabı nedır acaba.nefes darlıgıda cekıyorum.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.