cevap: idrar

bende yaklaşık bir haftadır. idrar torbasında sıkışma oluyor tuvalate gittiğimde idrarımı rahat yapıyorum fakat çıktıktan sonra yine damla geliyor ve idrar girme sıklığım arttı. yanlarımda da hafif ağrılar var. ne yapmam gerekir? sebebini öğrenebilir miyim?

cevap:

idrar kesesi iltihabı, prostat iltihaplanması, idrar yolu enfeksiyonu veya taşı söz konusu olabilir. doktora başvurarak test yaptırmalısınız. Bu süre içinde bol su içmenizi öneririm.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.