cevap: idrar sonrası akıntı

doktor oneri

idrarımı yaptıktan sonra idrar bitiminde benim tamamen sperm diyebileceğim aynı kıvmda aynı renkte çok az sayılamayacak miktarda bi akıntı var dün gecede büyük tuvaletimi yaparken aynı akıntı oldu herhangi bi zorlanma yanma ağrı hissetmiyorum

cevap:

sorun prostat dokusu iltihabından kaynaklanıyor olabilir. Prostit. Ancak bunun net tanısı için doktora başvurmalısınız. ayrıntılı fizik muayene ve tetkiklerinizin yapılarak teşhis koyulabilir.

Prostit medikal olarak tedavi edilebilen, tedavi süresi biraz uzun süren bir rahatsız edici bir enfeksiyon hastalığıdır.

Prostat ile karıştırılmamalıdır.saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.