cevap: hidrosel

5 aylık bebeğimde hidrosel var. doktor 1 yaşına kadar geçer dedi. dün akşam ateşi 39.5 derecede idi. acilde üst solunum yolları efeksiyonu olduğunu söylediler. bir de baktım ki bebeğin testislerinden bir tanesinde şişlik kalmamış.
ateş yüksekliği ile ilgili bir sebep olabilir mi?
testislerdeki suyun bu kadar kısa sürede kaybolması normal mi?
diğer testis hala şiş. o ne olur?

cevap:

Şişliğin kaybolmasının ateş yüksekliği ile ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Sıvının aniden kaybı için doktorunuza yeniden başvurun. Geçici bir durum olabilir. diğer testisdeki şişlik için doktorunuzun tavsiylerine uyunuz.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.