cevap: hemoroid

Bundan 1 yıl once dış hemoroid olustu 2-3 ay sonra gectı. Fakat bı kac gun once yıne dış hemoroidim oluştu ve artık kurtulmak istiyorum. Internette sadece iç hemoroid tedavi yontemleri var. Dış hemoroid için lastikle baglama tedavisi uygulanabilir mi? Ya da nasıl  kurtulabilirim?

cevap:

İç ve dış hemoroid için kesin çözüm cerrahidir. Bunun için bir Genel Cerrahi Uzmanına başvurmalısınız. Sizin için en uygun olan operasyon şekliyle müdahale edecektir.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.