cevap: hangi doktor

doktor oneri

yaklaşık 2 aydır ishalim. bazen kanlı oluyor.bu durumla ilgili hangi branştan bir dr.a başvurmalıyım? dahiliye mi,genel cerrah mı?

cevap:

kronik ishal durumlarında imkanınız varsa öncelikle bi enfeksiyon polikliniğine başvurmalısınız. Gerekli tedaviniz orda yapılacaktır. enfeksiyon polikliniklerinin bulunmadığı bölgelerde dahiliye, gastroenteroloji, genel cerrahi bu konuyla ilgilenir.saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.