cevap: hamilemiyim acaba

ben 25 yasındayım.sorunum ıse adet oldum ama dıger adetlerımden daha kısa ve degısık.söyle degıısık 4 gun oldum ılk 2 gun leklenme seklınde oldum 2 gun normal sonrda bttıı.ılıskıye gırelı 4 hafta oldu suan da ıse yorgunluk halsızlık uyku halı var.kansızlık ıcın ıse ılac kullanıyorum.

cevap:

hamilelik riskiniz yoktur. ancak bu düzensiz kanamanız için bir kadın doğum uzmanı tarfından değerlendirilmenizi öneririm. Kansızlık da yorgunluk, uyku hali yapabilir.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.