cevap: hamilelikte domuz gribi

ben 29 hafta 3 günlük hamileyim.3-4 gündür kendimi halsiz hissediyorum,kulaklarımın iç kısımlarında yanma,arada boğaz ve kulağımda hafif ağrı,hafif bulantı ve aşırı iştahsızlık var.az önce dijital ateş ölçerle ateşimi ölçtüm 37 civarında çıkıyor.aceba domuz gribi şüphesi ile doktora başvurmalı mıyım?

cevap:

Soğuk algınlı nedeniyle doktorunuza başvurarak tedavi talebinde bulunabilrisiniz. Domuz gribi için endişelenmenize gerek yok. Şimdilik basit bir soğuk algınlığı gibi görünüyor. En kısa zamanda doktorunuza görünerek gerekli muayeneyi olarak tedavinize başlamanızı öneririm.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.