cevap: hamilelik ve endoskopi

ben adet günüm gelmeden hamile olup olmadığımı öğrenebilir miyim? çünkü adet günümden önce endeskopim var ve uyutarak yapacaklar. bu nedenle daha önce öğrenmek mümkün oluyor mu?

cevap:

hamilelik şüphesi olan bayanlar adet gününden önce hamile olup olmadıklarını tam olarak öğrenemezler. ancak hamile kalmış olmanız endoskopi olamayacağınız anlamaına gelmez. endoskopi için hamilelik engel değildir.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.