cevap: hamilelik

doktor oneri

kız arkadaşımla ciddi bir sorunumuz var bi kaç gün önce ilişkiye girdim korunmadan ilişkiden 2 saat sonra norlevo kullandık bunun üstüne 5 gün sonra tekrar ilişkiye girdik yine korunmadan yanlız kullandıgımız ilacı aynı ay içinde kullanamıyormuşuz. şu an emin olamadıgımız ya kız arkadaşım hamile kalırsa hamile kalmaması için ne yaplıyız?

cevap:

önemli olan ilişki tarihinde eşinizin yumurtlama dönemi olup olmadığıdır. zaten norlevo’nun kullanımı için riskli dönem çok önemlidir. ilacı aynı ay içinde kullanamadığınız doğru.

bu noktada medikal herhangi öneri olamaz. aybaşını beklemelisiniz. Kadın doğum doktorunuz size bu konuda daha fazla yardımcı olacaktır. Lütfen profesyonel yardım için doktorunuza başvurun. Sizden daha ayrıntılı hikaye alıp yönlendirebilir.saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.