cevap: hamile miyim

ertesi gün hapını ilişkiden sonra tek olarak kullandım ve 1 gün sonra adet gördüm aynı ay içinde tekrar ilişkiye girdim ve ilacı tekrar kullandım acaba hamile kalmış olabilirmiyim hamilelik belirtisi kaç günde belli olur ilişkiye girdikten sonra 4 düncü gününde yine midem bulanıyo?

cevap:

Adet gördüyseniz artık hamile kalma ihtimaliniz ortadan kalkmıştır. ilacı ilişki sonrası 2 tablet birden kullanmanız önerilmektedir.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

2 yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.