cevap: gelişim

ben 24 yasındayım ama herkes 19 – 20 yaşında gösteriyorsun diyor.benim gelişimdemi bir problemmi  var acaba geliim hapı varmı kullana bilirmiyiz. Ayrıca penisimin boyuda 10 cm .Özellikle bu konuda ne yapabiliriz sağlıklı bir şekilde büyütme imkanı varmı.piyasada satılan hapların faydası varmı.büyütsede saglık acısından zararı varmı.

cevap:

Sorunlarınızla ilgili olarak bölgenizde bir üniversitenin eğitim araştırma hastanesi bulunuyorsa endokrinloji bölümüne başvurun.

Penisin boyunun 10 cm olması yeterlidir. piyasadaki haplarla ilgili net bir bilgimiz yok. bir çok iddialı ürün olmasına rağmen bunların hiç biri medikal olarak önerilemez. Yan etkileri ve etkinliği üzerine yapılmış bilimsel çalışmalar mevcut değildir. Dolayısıyla alacağınız üründen fayda görememeniz mümkğndğr ancak bu fayda  kesinlikle görmeyeceğiniz anlamına gelmez.

Zaten danışacağınız endokrinoloji uzmanı size bu konu hakkında da bilgi verecektir.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.