cevap: gebelik

ben 25 yasındayım yaklasık 1bucuk ay ınce kurtaj oldum.bebek 8 haftalık ıken oldu. patalojı sonucu ıse ıltahpdan oldgu osylendı. suan kı problemım ıse adet gordum ama kısa suren bır adet oldu ve dıger adetlerımden farklı oldum. sımdı ıse aynı ılk hamılelgm gıbı uyku halsızlık halı var adet gorerek hamıle kalmıs olabılrmıyım?

cevap:

adet gördüyseniz hamile kalma ihtimaliniz yoktur. Adetinizin diğer adetlerden farkı hakkında bilgi verirseniz daha fazla yardımcı olabilirim.

Halsizlik ve uyku hali kan kaybı, soğuk algınlığı ve günlük stres gibi nedenlerden de kaynaklanır. Tam bir tanı ve tedavi için doktorunuza danışmanızı vegerekli muayenenizi en kısa zamanda yaptırmanızı tavsiye ederim.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

2 yorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.