cevap: gebelik şüphesi, adet gecikmesi

iyi günler benim adet günüm 6 gün gecikti evliyim 2 gün önce dr gittim ama gebelik çıkmadı sizce ne olabilir?

cevap:

adet günlerinin uzaması söz konusu olabilir. Bunda gündelik hayatınızda karşılaştığınız durumlar neden olabilir. Gebelik şüphesi için bir kaç gün daha beklemenizi ve hala adet olmaz ise ondan sonra doktorunuza başvurmanızı öneririm.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

2 yorum

  1. Yumurtlama gününden 5-6 gün önce olan ilişkiden gebe kalma olasılığı var mıdır? SAT : 24 nisan, Yumurtlama: 7 mayıs, İlişki: 1 ve 2 mayıs… birde geri çekme yöntemi ile içe boşalma olmadı… ama yumurtlama gününden 2 gün önce 5’inde sol yumurtalığa ağrı girdi, yani ilişkiden 3 gün sonra oluyor… 5’inde mi yumurtlama oldu acaba? 8’inde de yapışkan çektikçe uzayan salgı geldi… Kısacası, bu tarihlerde geri çekme yöntemi ile gebe kalma olasılığım var mıdır?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.