cevap: gebelik

ben iki yıllık evliyim. size sormak istediğim şey şu; ben düzenli olarak her ay adet görüyorum. hormon tetkiklerim normal değerlerde, hatta hsg bile çektirdim sonuçlarım hep normal çıktı.buna rağmen yumurtlama problemim olabilir mi?

cevap:

hormon değerleriniz normalse böyle bir sorun yaşamıyor olmanız gerekir ancak yumurtlama değil de diğer sebebleri (yumurtlamamaya neden olan) araştırmak için bir kadın doğum uzmanına müracaat ediniz.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.