cevap: gebelik

Ben 2 sefer hamilelik yasadim ikiside karnimda öldü. Doktorlar her ikimizinde akdeniz anemisi tasiyici olma ihtimali uzerinde duruyor testin sonuclarini bekliyoruz eger oyleyse tedavi gerekiyor mu veya tup bebek yontemiyle sorun ortadan kalkar mi?

cevap:

Öncelikle ölümlerin tam olarak neden kaynaklandığı ortaya konulmalı. Akdeniz anemisi ciddi bir takım sorunlar yaratabilir. Tedavisi için doktorunuz size önerilerde bulunacaktır.

saglikdanisma hakkında 20405 makale
Bu yazı saglikdanisma.NET editörü tarafından yayınlanmadan önce TIP DOKTORU tarafından değerlendirilmiş ve bilimsel doğruluğu onaylanmıştır. Yazı içeriğinden kaynak gösterilen kişi/kurum sorumludur. Kaynak gösterilmeden yayımlanmış yazıların içeriği ve telif haklarıyla ilgili şikayetlerinizi bize her zaman iletişim sayfasından iletebilirsiniz. Bu sitedeki yazılar kullanıcılarını bilgilendirmek için yayınlanmıştır. Rahatsızlığınızın tanısı veya tedavisi için önerilerde bulunmaz, doktorunuzun tavsiyelerinin yerine geçmez. Site kullanıcıları site kullanım koşullarını bu sayfada okumuş ve kabul etmişlerdir.

İlk yorum yapan olun

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.